Opinie uczniów

Nauka norweskiego w e-norskskole jest niesamowitą przygodą, która otwiera nowe drzwi. Zajęcia prowadzone są w unikalny sposób i pozwalają szybko zacząć mówić w języku Północy! Zdecydowanie warto:)

Roksana

Gorąco polecam e-norskskole. Pani Alma posiada zarówno doskonałą wiedzę jak i świetne umiejętności przekazywania jej. Przy odrobinie zaangażowania ze strony ucznia nauka norweskiego na pewno pójdzie mu gładko. Pani Alma kładzie duży nacisk na konwersacje, motywuje i zachęca do nauki. Jeżeli chcesz się nauczyć języka norweskiego to tylko z e-norskskole. ?

Magda

Polecam wszystkim. Skuteczne tłumaczenie w języku norweskim, regularne powtórki, dużo przykładów i ćwiczeń. Zajęcia z Darją są różnorodne, dobrze przygotowane i tempo jest intensywne. Lektorka jest cierpliwa, ma wysokie kompetencje.
Norbert
Cześć wszystkim polecam wszystkim e-norskole nauka online super atmosfera. Bezstresowe nauczanie Warto!!
Rafał
Ja korzystam z zajęć indywidualnych poziom b1/b2 i o takowych się wypowiem. Polecam e-norskskole bo jest to oferta dla tych którzy chcą się nauczyć, czyli są powtórki i zadania domowe, tempo dostosowane do możliwosci, bez zbytniego pobłażania ale i bez niepotrzebnego stresu czy nękania mnie? notatki z zajęć sporządzane przez nauczyciela w formie dokumentu na którym dodaję swoje komentarze? fiszkoteka, gdzie są moje lekcje? więc uczyć się można wszedzie? i to wszystko w tak dobrej cenie, że mogę sobie pozwolić na zajęcia 2x w tygodniu po 90 minut!!!, dzięki czemu namacalnie widzę swój progres. Polecam z czystym sercem?

Ania

Polecam Almę z czystym sumieniem. Duży talent pedagogiczny, cierpliwość i rzetelność. Jestem bardzo zadowolona, bez problemu dogaduję się po norwesku. Zadowolenie 100%.  ?

Agata

Bardzo polecam! Pani Alma jest w pełni profesjonalnym nauczycielem, przygotowuje materiał idealnie dopasowany do potrzeb, udostępnia wcześniej interesujące materiały do pracy i zwraca uwagę na szczegóły. Bardzo wzbogaciła moje słownictwo i jest bardzo cierpliwa. Jest również punktualna i elastyczna co do godzin zajęć.

Adam

Serdecznie polecam. Pani Alma jest osobą systematyczną, bardzo sympatyczną, która z pasją przekazuje swoją wiedzę. Lekcje są ukierunkowane na indywidualne potrzeby i zainteresowania ucznia.

Karolina

Decydując się na naukę z e-norskskole po krótkim czasie współpracy zauważysz efekty. Alma jest osobą, która pilnuje w stu procentach, żebyś zwracał uwagę na wszystko i cały czas kontroluje wiedzę, którą od niej nabyłeś. Decydując się na naukę z e-norskskole to będzie Twoja dobra decyzja i mam nadzieję, że kiedyś mi podziękujesz za pomoc w wyborze najlepszego nauczyciela. Dla nas, czyli osób pracujących, ważne też jest to, że Alma jest bardzo elastyczna. Nie zawsze mogłem mieć zajęcia na jedną godzinę i nigdy nie mieliśmy problemu, żeby to dograć. Życzę dobrej nauki!

Wojtek

Polecamy naukę języka norweskiego z e-norskskole. Alma to sympatyczna osoba, która zawsze znajdzie czas i z łatwością dopasuje się co do terminów zajęć. Szybki i łatwy kontakt. Nauka języka odbywa się w przyjemnej atmosferze, można czuć się swobodnie.

Ola i Bartek

Polecam zajęcia z Almą, która jest zawsze przygotowana i gotowa do motywacji i nauki swoich uczniów. Alma dysponuje swoimi materiałami, którymi się dzieli podczas lekcji i utrzymuje ona wysoki poziom zajęć.

Aneta