O zajęciach

  Ucz się nie wychodząc z domu – zajęcia online

W szkole językowej e-norskskole wszystkie zajęcia odbywają się online. Nie musisz tracić czasu na dojazd i możesz wygodnie odbyć lekcję z dowolnej lokalizacji, wystarczy dostęp do internetu.

  Zajęcia indywidualne lub w małych grupach

E-norskskole oferuje zajęcia indywidualne, na których nauczyciel poświęca ci 100 % czasu w trakcie kursu lub zajęcia w małych grupach. W takich warunkach łatwo o dostosowanie tempa i programu nauki do oczekiwań uczniów.

   Nie musisz kupować dodatkowych materiałów ani podręczników

Szkoła e-norskskole zapewnia uczniowi autorskie materiały do nauki języka. Nie musisz wydawać pieniędzy na drogie podręczniki do nauki języka.

 

DOSTOSUJ ZAJĘCIA DO SWOICH POTRZEB

W szkole językowej e-norskskole możesz dopasować zajęcia do swoich potrzeb i poziomu językowego.

Nauka języka od podstaw

Dla osób zaczynających swoją przygodę z językiem norweskim doskonale sprawdza się autorski program, który zawiera elementy metody bezpośredniej oraz kładzie nacisk na osłuchiwanie się z różnymi dialektami norweskiego. Uczeń od pierwszych zajęć uczy się odpowiadać i komunikować w języku norweskim przy pomocy poznanego słownictwa. Kurs nastawiony jest przede wszystkim na użycie języka w mowie. Przekonaj się sam, jak łatwo zacząć komunikować się w języku norweskim!

  Konwersacje

Znasz podstawy języka, ale boisz się mówić? Przełam się dzięki zajęciom konwersacyjnym. Tematy rozmów będą dostosowane do zainteresowań ucznia, nauczyciel chętnie podejmie wybraną przez ucznia tematykę i przygotuje słownictwo dotyczące danej dziedziny. W razie potrzeby zaproponuje różnorodne tematy. Naucz się rozmawiać po norwesku!

  Przygotowanie do egzaminu językowego

Chcesz zdać Bergenstest lub inny egzamin z języka norweskiego? Szkoła e-norskskole pomoże ci się przygotować z gramatyki, czytania ze zrozumieniem, ćwiczeń ze słuchania i tematów ustnych. Możesz sam zdecydować, z której dziedziny potrzebujesz najwięcej treningu. Nauczyciel pomoże ci w ocenie twoich kompetencji.

  Indywidualne rozwiązania

Jeżeli masz problem z konkretnym zagadnieniem językowym, gramatyką, wymową lub zapotrzebowanie na indywidualny program nauczania, po prostu ustal z nauczycielem, na czym chcesz się skupić na kursie.

   Szkolenia dla firm

E-norskskole oferuje szkolenia z języka norweskiego online dla pracowników firm w grupach maksymalnie 5-osobowych.